Top10 trendy

EmiliaJ

sztuka życia w 21. wieku

2009-01-26 19:52
 Oceń wpis
   
Millenary Pianoforte i Equation of Time, obydwa zegarki Audemars Piguet dotępne w Top10tastes, zdobyły prestiżowe nagrody w Genewie.

zegarek Audemars Piguet Equation of Timezegarek AP Millenary Pianoforte

 

Już drugi rok z rzędu Audemars Piguet zdobywa po dwie nagrody główne genewskich wytwórców zegarków. Ta znakomita manufaktura otrzymała swoje nagrody w kategoriach: Biżuteria Zegarkowa oraz Zegarek z kalendarzem za Millenary Pianoforte Chronograf oraz Jules Audemars Equation of Time. Mimo że Audemars Piguet jest znany głównie ze swoich sportowych chronografów, wygrał w mniej znanej kategorii Biżuteria. Millenary Pianoforte z kopertą z białego złota wysadzaną 311 szlifowanymi diamentami poruszył odbiorców.
Georges-Henri Meylan, Dyrektor Generalny Audemars Piguet, jest niezwykle dumny z sukcesu, jakim jest zdobyte wyróżnienie:
Zegarek Millenary Pianoforte ma swoje specjalne miejsce w naszych sercach. Początkowo był zaprojektowany, aby uhonorować Quincy Jones'a i miał nosić jego imię. Dziś jestem szczęśliwy, że mogę wykorzystać okazję aby ogłosić, że podpisaliśmy Partnerstwo z tym legendarnym muzykiem, jazzmanem, i przeznaczyliśmy pewną liczbę zegarków Millenary Pianoforte na aukcję, z której dochód ma zasilić fundację Quince Johnes'a.

audemars piguet zegarki

Giulio Papi, współzałożyciel firmy Audemars Piguet (Renaud & Papi – w której Audemars Piguet jest głównym udziałowcem) również został wybrany najlepszym wytwórcą i projektantem zegarków roku 2008. Według Georges'a-Henri Meylan'a: Nikt nie zasługuje na tę nagrodę bardziej niż Giulio. „On jest pionierem w produkcji najlepszych markowych zegarków. Przez ostatnie 22 lata, z sukcesem uruchomił światowej klasy manufakturę i stworzył system najwyższej technologii produkcji czego wynikiem jest, to że Audemars Piguet (Renaud & Papi) ustanowił własny standard w tak złożonym i podatnym na technologiczne zmiany przemyśle. Gorące gratulacje dla Giulio Papi.Obejrzyj pełną kolekcję zegarków Audemars Piguet
Tagi: inwestycje, luksusowe zegarki, piguet, millenary, pianogorte